Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 2015 roku. Do tej pory nasza działalność ograniczała się do sprzedaży lokalnej w sklepie stacjonarnym (o powierzchni ponad 500 m2), zlokalizowanym w Świebodzicach (woj. dolnośląskie). 2020 rok popchnął nas w kierunku uruchomienia sprzedaży internetowej, umożliwiającej naszym Klientom wygodne i bezpieczne zakupy w domowym zaciszu. 

W naszej ofercie znajdziecie wachlarz możliwości, bez względu na status rowerowej aktywności - odnajdą tutaj coś dla siebie zarówno sporadyczni amatorzy, jak i zapaleni pasjonaci jednośladów, jedynym słowem "dla każdego coś miłego" :). Jeżeli nie masz zbyt dużej wiedzy na temat rowerów i nie orientujesz się, jaki sprzęt powinieneś dla siebie wybrać - nic straconego, przyjdź do nas lub zadzwoń, a chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze :)

Naszym Klientom proponujemy rowery marki Kross oraz Romet. Oprócz rowerów dokupisz u nas również niezbędne akcesoria, a także części rowerowe.

Prowadzimy również serwis rowerowy, który zgromadził już pokaźne grono zadowolonych i stale powracających Klientów. Pomagamy zarówno w przypadku usterek, jak i standardowych sezonowych przeglądów. Nie ma znaczenia, jaki posiadasz rower - stary czy nowy, marki X, Y czy Z - w razie problemów chętnie pomożemy :)

zespół kola2.pl

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.